Jelgavas novads

Jelgavas novads apvieno 13 lauku teritoriju pagastus un plešas no Jūrmalas līdz pat Lietuvas robežai.
”Maizes klēts” statusu novadā nodrošina gan lielas zemnieku saimniecības, lauksamniecības uzņēmumi, gan mazie mājražotāji un ģimenes uzņēmumi.
Ģimene kā zelts Jelgavas novadam simboliski ievīta gan logo, gan karoga krāsā. Pašvaldības rūpes izpaužas kompleksā pastāvīgu atbalsta pasākumu nodrošinājumā ikvienai ģimenei, kas izvēlējusies dzīvot, strādāt, sportot un izglītoties Jelgavas novadā.
Līdz ar piedzimšanu mazuļa vecāki saņem simbolisku velti – sudraba monētu jeb laimes vērdiņu un talismanu. Bez garām rindām un liekiem pārdzīvojumiem vēlāk pieejama pirmsskolas izglītība kādā no 15 izglītības iestādēm vai četrām to filiālēm. Katrā no 17 kultūras namiem un 15 sporta zālēm darbs organizēts ar pretimnākošu attieksmi darboties visai ģimenei. Pašvaldība pilnībā sedz skolēnu pārvadājumus un sabiedriskā transporta izdevumu kompensāciju, izdevumus izglītības un sporta iestāžu piedāvātajiem interešu pulciņiem, lai skolēnu ikdiena ģimenei būtu maksimāli atvieglota.

Karte

Pasākumu kalendārs

Šobrīd nav pieejama informācija par pasākumiem ģimenēm šajā pašvaldībā. Ieskaties sadaļā “Pasākumi ģimenēm”, kur pieejama informācija par citās pašvaldībās plānotajiem pasākumiem ģimenēm ar bērniem.