Pļaviņu novads

Pļaviņu novada pašvaldība ir draudzīga ģimenēm ar bērniem. Pļaviņu novadā ir četras pirmsskolas izglītības iestādes, līdz ar to ir iespējams izvēlēties to iestādi, kura atrodas tuvāk dzīvesvietai. Pirmsskolas izglītības iestādēs ir pieejami iekārtoti rotaļu laukumi, kuri tiek atjaunoti, lai bērniem būtu daudzveidīgāka un interesantāka brīvā laika pavadīšana.

Pļaviņu novada  ģimnāzijā skolniekiem bezmaksas tiek nodrošināts autobuss nokļūšanai uz skolu, kā arī ir pieejams ļoti daudzveidīgs un plašs interešu izglītības piedāvājums.

Brīvais laiks interesanti tiek pavadīts bērnu centrā “Pepija”, skeitparkā, spēlējot futbolu vai rotaļājoties bērnu rotaļu laukumiņos, bērnu bibliotēkā, kur ik pa laikam ierodas kāds rakstnieks, lai bērnos radītu interesi par grāmatām un lasīšanu. Arī sociālā palīdzība ģimenēm ar bērniem ir ļoti plaša. Tiek piedāvāts apmaksāts ceļš nokļūšanai uz bērnudārzu, uz skolu, daļēji tiek segta ēdināšana bērnudārzos un skolās, kā arī ir pieejams bērnu piedzimšanas pabalsts, pabalsts bērnu svētkos “Esi gaidīts, mazais Pļaviņu novadniek!”, kurā tiek sveikti visi iepriekšējā gadā dzimušie mazuļi un ir pieejami citi pabalsti.

Karte

Pasākumu kalendārs

Šobrīd nav pieejama informācija par pasākumiem ģimenēm šajā pašvaldībā. Ieskaties sadaļā “Pasākumi ģimenēm”, kur pieejama informācija par citās pašvaldībās plānotajiem pasākumiem ģimenēm ar bērniem.