Stopiņu novads

Stopiņu novads – viens no zaļākajiem novadiem Pierīgā.

Mūsu lielākās bagātības ir iedzīvotāji, daba un tradīcijas. Vairāk nekā 11 000 iedzīvotāju par savu mājvietu izvēlējušies Stopiņu novadu.

Stopiņu novadā ir attīstīta infrastruktūra aktīvam un veselīgam dzīvesveidam, plašs kultūras, izglītojošu un sporta pasākumu klāsts. Augsti attīstīta ekonomiskā un uzņēmējdarbības vide.

Novadā pieejama pirmsskolas izglītība, pamata un vidējā izglītība, profesionālās ievirzes izglītība mūzikas un mākslas skolā. Līdz 12. klasei ieskaitot, nodrošinām brīvpusdienas visiem skolēniem. Pašvaldība nodrošina plašu pakalpojumu un atbalsta klāstu visiem iedzīvotājiem, daudzbērnu ģimenēm; ģimenēm, kurās bērnam vai vecākiem ir invaliditāte; viena vecāka ģimenēm; trūcīgām un maznodrošinātām ģimenēm; ģimenēm, kurās ir aprūpējami ģimenes locekļi; bez vecāku gādības palikušiem bērniem.

Karte

Pasākumu kalendārs

Šobrīd nav pieejama informācija par pasākumiem ģimenēm šajā pašvaldībā. Ieskaties sadaļā “Pasākumi ģimenēm”, kur pieejama informācija par citās pašvaldībās plānotajiem pasākumiem ģimenēm ar bērniem.