“Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieku grantu projektu piemēri – Baltic International Bank

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) īstenotās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” ietvaros  2022. gadā rīkots grantu konkurss ar mērķi atbalstīt statusu ieguvušos darba devējus ģimenēm draudzīgu darba organizācijas prakšu ieviešanā un popularizēt ģimenei draudzīgu attieksmi sabiedrībā. Atbalstu saņēma 17 darba devēji nepilnu 50 000 eiro vērtībā, katram projektam nepārsniedzot 3 000 EUR.

Viens no darba devējiem, kas saņēmis grantu, ir Baltic International Bank SE, lai īstenotu projektu “Darbinieku bērnu vasaras dienas nometne”.  Aicinām iepazīties ar projekta īstenotāju pārdomām pēc paveiktā: 

Baltic International Bank “Ģimenei draudzīga darbavieta” grantu konkursa projekta ietvaros organizēja darbinieku bērniem dienas nometni vienu reizi nedēļā.

6 nedēļu laikā bērni iepazinās un sadraudzējās, zīmēja un veidoja, apmeklēja dažādus Rīgas muzejus – Mencendorfa namu, Laimas šokolādes muzeju, Latvijas Dzelzceļa muzeju, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeju, Latvijas Nacionālo Operu un Baletu, kā arī sveču darbnīcu Spīķeros un kino.

Dalības projektā mērķis ir nodrošināt darbinieku bērniem aizraujošu un izglītojošu laika pavadīšanu, tādējādi atvieglojot darbiniekiem bērnu pieskatīšanu vasaras periodā. Tāpat ar projekta palīdzību popularizējam ģimenei draudzīga uzņēmuma kultūru Latvijā.

Darbinieku aptauja par Bērnu dienām bankā sniedza pozitīvu atgriezenisko saiti – šāda veida aktivitāte ir noderīga un atbalstāma, un plānojam to ieviest kā ikgadēju pasākumu.

Plašāks raksts par projektu pieejams šeit.

 

Skip to content