Pieteikšanās process

ĢDD_LOGO

Lai piekļūtu anketai, jādodas uz “PIESLĒGTIES” lapas augšējā labajā stūrī un jāreģistrējas platformā www.vietagimenei.lv, izmantojot latvijai.lv autentificēšanās rīku.

Pieslēgties platformai Jūs varat kā:

  • Organizācijas pārstāvis bez pārstāvēttiesībām (paraksttiesībām), jeb fiziska persona

Lai kā fiziska persona piekļūtu anketas aizpildīšanai, Jums ir nepieciešams iesniegt pilnvaru, ar kuru darba devējs deleģē Jūs kā darba devēja pārstāvi.

Lai kļūtu par darba devēja pārstāvi:

  • nepieciešams ielogoties www.vietagimenei.lv platformā
  • ievadīt savu kā organizācijas pārstāvja kontaktinformāciju
  • augšupielādēt darba devēja jeb paraksttiesīgās personas* e-parakstītu pilnvaru, ar kuru tiekat deleģēts kā darba devēja pārstāvis un kontaktpersona anketas aizpildīšanai. Pilnvaras forma pieejama, ielogojoties vietagimenei.lv platformā.

Iesniegtā pilnvara tiks izskatīta no SIF puses, par piešķirto pieeju un iespēju uzsākt pildīt novērtējuma anketu Jūs saņemsiet ziņu e-pastā.

  • Organizācijas pārstāvēttiesīgā (paraksttiesīgā) persona

Ielogojieties www.vietagimenei.lv kā darba devējs (paraksttiesīga persona*), novērtējuma anketa programmas īstenošanai būs pieejama vietnes darbvirsmā. Anketa aizpildīšanai būs atvērta, kamēr programma ir īstenošanā (par norises laikiem tiek paziņots pirms to īstenošanas).

 

*paraksttiesīgā persona ir persona, kura Uzņēmumu reģistrā ir norādīta kā uzņēmuma īpašnieks vai paraksttiesīgā persona.

Pieteikuma anketa sastāv no pamatinformācijas par organizāciju un pašnovērtējuma jautājumiem, kas sadalīti tematiskajos blokos: Principi, Darba vide un Komunikācija, kas palīdz raksturot darbavietas draudzīgumu ģimenēm.

Pieteikuma anketa galvenokārt ietver jautājumus ar atbilžu izvēles iespējām un iespēju pievienot papildus informāciju vai komentārus. Aiz katra tematiskā bloka ir iespēja pievienot atbilžu pamatojošu dokumentu kopijas, attēlus un tml. Šie pielikumi ir obligāti, jo tie palīdzēs konsultantiem izvērtēt jūsu pieteikumu. Katrā no jautājumiem ir iespējams iegūt noteiktu punktu skaitu (svarus). Atbildes uz jautājumiem izvērtē konsultanti, kas nosaka gala vērtējumu katrai sniegtajai atbildei, kas gala rezultātā veido kopējo vērtējumu – summu.

Pieteikuma anketu var aizpildīt ejot uz izvēlni “PIESLĒGTIES” lapas augšējā labajā stūrī un reģistrējoties platformā  vietagimenei.lv, pieslēdzoties caur portālu latvijai.lv. Pieslēgties platformai Jūs varat kā:

  • Organizācijas pārstāvis bez pārstāvēttiesībām (paraksttiesībām) jeb fiziska persona

Reģistrējoties platformā, aicinām iepazīties ar vienošanās dokumentu, ko programmas īstenotājs Sabiedrības integrācijas fonds slēdz ar darba devēju, kas vēlas iesaistīties programmā “Ģimenei draudzīga darbavieta”.  Aicinām aizpildīt vienošanās dokumentu ar informāciju par Jūsu organizāciju un neparakstītu augšupielādēt platformā. Vairāk informācija pieejama pēc reģistrēšanās platformā.

  • Organizācijas pārstāvēttiesīgā (paraksttiesīgā) persona

Pieslēdzoties platformai, Jums  būs pieeja pieteikuma anketai un iespēja no savas organizācijas deleģēt vienu vai vairākas konktaktpersonas, kurām programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” koordinators piešķirs pieeju organizācijas profilam un pieteikuma anketai. Platformā būs pieejama vienošanās dokumenta veidlapa par iesaistīšanos programmā, ko programmas īstenotājs Sabiedrības integrācijas fonds slēdz ar darba devēju. Vairāk informācija pieejama pēc reģistrēšanās platformā.

Pēc pieteikuma anketas iesniegšanas programmas konsultants mēneša laikā ar Jums sazināsies un izvērtēs Jūsu pieteikumu, gan iepazīstoties ar sniegtajām atbildēm anketā, gan pārrunājot tās ar Jums tiekoties klātienē vai attālināti. Gala izvērtējums veidojas gan no anketā, gan pārrunās sniegtajām atbildēm.

Programmas statusa piešķiršanas nolikums nosaka, ka statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta” iegūst darba devēji, kuri pēc darba devēja pilnās izvērtēšanas, saskaitot attiecināmo atbilžu svarus, iegūst vismaz 60% (50% mazo organizāciju gadījumā) pozitīvu novērtējumu.

Izvērtējot pieteikuma anketu, tiek ņemts vērā vai kāds no rādītājiem ir vai nav attiecināms uz Jūsu organizāciju, Jūsu organizācijas profils, lielums pēc nodarbināto skaita (liela, vidēja vai maza organizācija). Atbildes uz sniegtajiem jautājumiem un ekspertu izvertējums ir tas, kas nosaka rezultātu.

Vēlaties iegūt papildu informāciju?

Lai saņemtu palīdzību vai papildu informāciju, aicinām apmeklēt sadaļu Kontakti.

Skip to content