Pieteikums

ĢDD_LOGO

Lai pieteiktos statusam “Ģimenei draudzīga darbavieta”, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.

Pieteikuma anketa sastāv no pamatinformācijas par organizāciju un pašnovērtējuma jautājumiem, kas sadalīti tematiskajos blokos: Darba laiks, Izglītība, Veselība, Darba vide, Komunikācija un Citi atbalsta pasākumi, kas palīdz raksturot darbavietas draudzīgumu ģimenēm.

Kopā anketa ietver apmēram 50 jautājumus, galvenokārt tie ir jautājumi ar atbilžu izvēles iespējām un iespēju pievienot papildus informāciju vai komentārus. Aiz katra tematiskā bloka ir iespēja pievienot atbilžu pamatojošu dokumentu kopijas, attēlus un tml. Pielikumi nav obligāti, taču tie palīdzēs konsultantiem izvērtēt jūsu pieteikumu. Katrā no jautājumiem ir iespējams iegūt noteiktu punktu skaitu (svarus). Atbildes uz jautājumiem izvērtē konsultanti, kas nosaka gala vērtējumu katrai sniegtajai atbildei, kas gala rezultātā veido kopējo vērtējumu – summu.

Demo anketas mērķis ir sniegt priekšstatu par statusa “Ģimenei draudzīga darbavieta” pieteikuma anketas jautājumu saturu un iespēju pašiem izvērtēt savas pārstāvētās organizācijas draudzīgumu ģimenēm un potenciālu saņemt statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”.


DEMO ANKETA »

Pieteikuma anketu var aizpildīt ejot uz izvēlni “PIESLĒGTIES” lapas augšējā labajā stūrī un reģistrējoties platformā  vietagimenei.lv, pieslēdzoties caur portālu latvijai.lv.  Pieslēgties platformai Jūs varat kā:

  • Organizācijas pārstāvis bez pārstāvēttiesībām (paraksttiesībām) jeb fiziska persona

Reģistrējoties platformā, aicinām iepazīties ar vienošanās dokumentu, ko programmas īstenotājs Sabiedrības integrācijas fonds slēdz ar darba devēju, kas vēlas iesaistīties programmā “Ģimenei draudzīga darbavieta”.  Aicinām aizpildīt vienošanās dokumentu ar informāciju par Jūsu organizāciju un neparakstītu augšupielādēt platformā. Vairāk informācija pieejama pēc reģistrēšanās platformā.

  • Organizācijas pārstāvēttiesīgā (paraksttiesīgā) persona

Pieslēdzoties platformai, Jums  būs pieeja pieteikuma anketai un iespēja no savas organizācijas deleģēt vienu vai vairākas konktaktpersonas, kurām programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” koordinators piešķirs pieeju organizācijas profilam un pieteikuma anketai. Platformā būs pieejama vienošanās dokumenta veidlapa par iesaistīšanos programmā, ko programmas īstenotājs Sabiedrības integrācijas fonds slēdz ar darba devēju. Vairāk informācija pieejama pēc reģistrēšanās platformā.

Pēc pieteikuma anketas iesniegšanas programmas konsultants mēneša laikā ar Jums sazināsies un  izvērtēs Jūsu pieteikumu, gan iepazīstoties ar sniegtajām atbildēm anketā, gan pārrunājot tās ar Jums tiekoties klātienē vai attālināti. Gala izvērtējums veidojas gan no anketā, gan pārrunās sniegtajām atbildēm.

Programmas statusa piešķiršanas nolikums nosaka, ka statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta” iegūst darba devēji, kuri pēc darba devēja pilnās izvērtēšanas, saskaitot attiecināmo atbilžu svarus, iegūst vismaz 50% (40% mazo organizāciju gadījumā) pozitīvu novērtējumu.

Izvērtējot pieteikuma anketu, tiek ņemts vērā vai kāds no rādītājiem ir vai nav attiecināms uz Jūsu organizāciju, Jūsu organizācijas profils, lielums pēc nodarbināto skaita (liela, vidēja vai maza organizācija). Atbildes uz sniegtajiem jautājumiem un ekspertu invertējums ir tas kas nosaka rezultātu.

Lauris Liepiņš
Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” koordinators
Mob.tālr.: +371 22811002
E-pasts: lauris.liepins@sif.gov.lv

Skip to content