Pieteikums

ĢDD_LOGO

KAS JĀDARA, LAI PIETEIKTOS STATUSAM “GIMENEI DRAUDZĪGA DARBAVIETA”?

Lai pieteiktos statusam “Ģimenei draudzīga darbavieta”, aicinām aizpildīt pieteikuma anketu.


KO IETVER PIETEIKUMA ANKETA?

Pieteikuma anketa sastāv no pamatinformācijas par organizāciju un pašnovērtējuma jautājumiem, kas sadalīti tematiskajos blokos: Darba laiks, Izglītība, Veselība, Darba vide, Komunikācija un Citi atbalsta pasākumi, kas palīdz raksturot darbavietas draudzīgumu ģimenēm.

Kopā anketa ietver apmēram 50 jautājumus, galvenokārt tie ir jautājumi ar atbilžu izvēles iespējām un iespēju pievienot papildus informāciju vai komentārus. Aiz katra tematiskā bloka ir iespēja pievienot atbilžu pamatojošu dokumentu kopijas, attēlus un tml. Pielikumi nav obligāti, taču tie palīdzēs konsultantiem izvērtēt jūsu pieteikumu. Katrā no jautājumiem ir iespējams iegūt noteiktu punktu skaitu (svarus). Atbildes uz jautājumiem izvērtē konsultanti, kas nosaka gala vērtējumu katrai sniegtajai atbildei, kas gala rezultātā veido kopējo vērtējumu – summu.


KĀ PIEKĻŪT PIETEIKUMA ANKETAI UN ANKETAS DEMO JEB IZMĒĢINĀJUMA VERSIJAI?

Demo versijas jeb izmēģinājuma anketa:

Demo anketas mērķis ir sniegt priekšstatu par statusa “Ģimenei draudzīga darbavieta” pieteikuma anketas jautājumu saturu un iespēju pašiem izvērtēt savas pārstāvētās organizācijas draudzīgumu ģimenēm un potenciālu saņemt statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta”.

Demo versijas anketa

Pieteikuma anketa:

Pieteikuma anketa būs pieejama tuvākā laikā. Par pietikšanos programmai, lūdzu sazināties ar programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” koordinatori:

Ieva Upesleja

Mob.tālr.: +371 22811018

E-pasts: ieva.upesleja@sif.gov.lv

Skip to content