ĢDD_LOGO

Grantu konkursu organizē Sabiedrības integrācijas fonds Latvijas valsts budžeta finansētās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta”ietvaros. Grantu konkurss tiek rīkots ar mērķi atbalstīt statusa “Ģimenei draudzīga darbavieta” ieguvušos darba devējus ģimenēm draudzīgas darba organizācijas prakses ieviešanā un popularizēt ģimenei draudzīgu attieksmi sabiedrībā.

Kopējais 2023. gada konkursa finansējums bija 75 000 eiro un kopumā konkursam pieteicās 68 darba devēji, no kuriem apstiprināti 26 grantu pieteikumi, t.sk. publiskajā sektorā 8 pieteikumi par summu 22 500 eiro un privātajā sektorā 18 pieteikumi par summu 52 000 eiro. Grantu saņēmušie darba devēji lielākoties īstenoja kopīgas aktivitātes darbiniekiem un viņu ģimenēm – izglītojošus pasākumus par drošību, labbūtību, veselību un veselīgu uzturu, darba un dzīves līdzsvaru, ģimenes dienas pasākumus u.tml. Bija arī darba devēji, kas saņemto grantu izmantoja, izveidojot atpūtas telpas darbiniekiem, grūtniecēm, vecākiem ar maziem bērniem, kā arī īpašas bērnu uzturēšanās telpas. Tāpat darba devēji finansējumu izmantoja, lai rīkotu bērnu nometnes darbavietā vasaras periodā, tādējādi atbalstot vecākus.

Ņemot vērā, ka 2023. gada programmai valsts budžeta ietvaros tika samazināts finansējums, turpmāk grantu konkursa aktivitātes plānots nodrošināt no Eiropas struktūrfondu līdzekļiem.

Plašāk ar ieguvušo darba devēju projektiem un grantu konkursa nolikumu var iepazīties šeit.

Grantu konkursa ziņas

Skip to content