“Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieku grantu projektu piemēri – ERGO

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) īstenotās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” ietvaros  2022. gadā rīkots grantu konkurss ar mērķi atbalstīt statusu ieguvušos darba devējus ģimenēm draudzīgu darba organizācijas prakšu ieviešanā un popularizēt ģimenei draudzīgu attieksmi sabiedrībā. Atbalstu saņēma 17 darba devēji nepilnu 50 000 eiro vērtībā, katram projektam nepārsniedzot 3 000 EUR.

Viens no darba devējiem, kas saņēmis grantu, ir ERGO Insurance SE Latvijas filiāle, lai īstenotu projektu “Dienas pārgājiens “Piedzīvojums dabā” ERGO darbinieku bērniem”.  Aicinām iepazīties ar projekta īstenotāju pārdomām pēc paveiktā: 

16. un 17. augustā veiksmīgi īstenojām savu projektu – izzinošu pārgājienu ERGO darbinieku bērniem. Pārgājiens notika Lilastes pusē, gar Garezeriem un jūras krastu, kopā 4,5 km. Pasākums notika laikā no 10.00 līdz 16.00. Pārgājienā piedalījās 42 ERGO darbinieku bērni, katrā dienā pa 21 bērnam, vecumā no 6 – 12 gadiem. Pārgājienā devāmies kopā ar “Piedzīvojums mežā” komandu (biedrība “Meža feja”), kā arī kopā cepām picas brīvā dabā. Piedzīvojumu papildināja Elīna Pēkšēna no Pasaules dabas fonda, kas ar spēļu palīdzību veicināja bērnu izpratni par dabu un tās aizsardzību.

Šādu projektu izvēlējāmies, jo rūpēties par nākotni ir mūsu dabā! Vēlējāmies sniegt iespēju ERGO darbinieku bērniem aktīvi un kvalitatīvi pavadīt laiku vasaras brīvlaikā, veicināt mīlestību pret dabu un izpratni par vides aizsardzības tēmu. Šīs dienas izdevās tiešām lieliskas un esam saņēmuši neskaitāmus sirsnīgus paldies vārdus un pozitīvas atsauksmes gan no darbiniekiem, gan pašiem bērniem.

Skip to content