“Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieku grantu projektu piemēri – Saldus novada pašvaldība

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) īstenotās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” ietvaros  2022. gadā rīkots grantu konkurss ar mērķi atbalstīt statusu ieguvušos darba devējus ģimenēm draudzīgu darba organizācijas prakšu ieviešanā un popularizēt ģimenei draudzīgu attieksmi sabiedrībā. Atbalstu saņēma 17 darba devēji nepilnu 50 000 eiro vērtībā, katram projektam nepārsniedzot 3 000 EUR.

Viens no darba devējiem, kas 2022. gadā saņēma grantu, ir Saldus novada pašvaldība, lai īstenotu projektu “Ģimenēm draudzīga KOPTELPA”.  Aicinām iepazīties ar projekta īstenotāju pārdomām pēc paveiktā: 

Konkursa ietvaros īstenojām projektu “Ģimenēm draudzīga KOPtelpa”. Tā ietvaros pašvaldības radītas telpas pilsētas centrā – KOPtelpa, kas ikdienā aicina iedzīvotājus līdzdarboties, strādā ar NVO un uzņēmējdarbības jautājumiem, kļuva pieejamākas tieši ģimenēm ar bērniem. KOPtelpas iekārtojumu ir papildinājis pārtinamais galds, pieejama krāsns ēdiena uzsildīšanai, kā arī bērnu stūrītī ir gan kāpelējamas koka konstrukcijas, spēļu telts, rotaļu dīvāns, tā arī rotaļu virtuvīte ar visu nepieciešamo, galds ar krēsliem un zīmēšanas piederumiem, kā arī grāmatas, rotaļu mašīnas un izglītojošas un jautras spēles. Katra telpas detaļa ir ar rūpību veidota, pēc iespējas izvēloties Latvijas bērnu mēbeļu un rotaļu ražotājus, kā arī cenšoties parūpēties par interesantu laika pavadīšanu dažāda vecuma bērniem.

KOPtelpā ikdienā norit dažādi semināri, mācības, konsultācijas, darba grupas, meistarklases, tīklošanās pasākumi un citas aktivitātes, un mums ir ļoti svarīgi, ka organizētos pasākumus spēj apmeklēt arī personas ar bērniem, jo vēlamies sasniegt arvien jaunus aktīvus uzņēmējus, NVO pārstāvjus vai iedzīvotājus novadā, lai līdzdarbotos un radītu kopā. Bērniem piemērotā vide mazina uztraukumu mūsu kolēģu un apmeklētāju vidū, jo ikviens zina, ka bērni pie mums ir gaidīti.

Video par KOPtelpu

 

Skip to content