“Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieku grantu projektu piemēri – SIA “Elnetworks”

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) īstenotās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” ietvaros  2022. gadā rīkots grantu konkurss ar mērķi atbalstīt statusu ieguvušos darba devējus ģimenēm draudzīgu darba organizācijas prakšu ieviešanā un popularizēt ģimenei draudzīgu attieksmi sabiedrībā. Atbalstu saņēma 17 darba devēji nepilnu 50 000 eiro vērtībā, katram projektam nepārsniedzot 3 000 EUR.

Viens no darba devējiem, kas saņēmis grantu, ir SIA “Elnetworks”, lai īstenotu projektu ““Virtuve un elektrība mūsu ikdienā”.  Aicinām iepazīties ar projekta īstenotāju pārdomām pēc paveiktā: 

Ik gadu Latvijā vairāki desmiti bērnu gūst dažādas elektrotraumas. Tā kā uzņēmuma viena no pamatvērtībām ir vesels un laimīgs darbinieks, uzņēmums vēlējās atgādināt darbinieku bērniem par elektrodrošību, liekot akcentu uz elektrodrošību virtuvē.

Projekta ietvaros izveidota izglītojoša un vienlaikus atpūtas vieta uzņēmuma darbiniekiem un viņu ģimenēm. Šī vieta aprīkota ar ledusskapi, tējkannu, mikroviļņu krāsi, bērnu spēļu virtuvīti u.c.

37% uzņēmuma darbiniekiem ir bērni pirmsskolas un pamatskolas vecumā. Uzņēmums apzinās, ka ir svarīgi bērniem nodrošināt jēgpilnas brīvā laika pavadīšanas iespējas, tāpēc vasaras noslēgumā augustā un rudens brīvlaikā  rīkojām radošās aktivitātes, kurās bērni varēja uzzināt daudz jauna par elektrodrošību, darba aizsardzību, veselīgu uzturu un fiziskajām aktivitātēm. Kopīgi ar jomas speciālistiem – darba aizsardzības speciālistu, elektroinženieri, uztura speciālisti, horeogrāfi un citiem, bērni veica izzinošus eksperimentus, gatavoja dažādas uzkodas, izkustējās, piedzīvoja un iemācījās jaunas, dzīvē noderīgas prasmes.

Pēc visām radošo aktivitāšu dienām kopā ar bērniem izveidots buklets Elektrodrošība virtuvē  (lejuplādei).

Skip to content