“Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieku grantu projektu piemēri – SIA “Pakella”

Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) īstenotās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” ietvaros  2022. gadā rīkots grantu konkurss ar mērķi atbalstīt statusu ieguvušos darba devējus ģimenēm draudzīgu darba organizācijas prakšu ieviešanā un popularizēt ģimenei draudzīgu attieksmi sabiedrībā. Atbalstu saņēma 17 darba devēji nepilnu 50 000 eiro vērtībā, katram projektam nepārsniedzot 3 000 EUR.

Viens no darba devējiem, kas saņēmis grantu, ir SIA “Pakella”, lai īstenotu projektu “Uzņēmuma darbinieku un ģimeņu sporta spēles”.  Aicinām iepazīties ar projekta īstenotāju pārdomām pēc paveiktā: 

Granta konkursu ietvaros tika īstenotas uzņēmuma sporta spēlēs, kurās darbinieki piedalījās kopā ar savām ģimenēm. Pasākums ilga divas dienas ar nakšņošanu gandrīz pašā jūras krastā.

Sporta spēles ir mūsu ikgadējais pasākums, kas jau izveidojusies par tradīciju, un ik gadu tiek ļoti gaidītas. Šogad vairāku apstākļu dēļ, tostarp Covid pandēmijas ietekmes rezultātā, sporta spēļu budžetam bija atvēlēti ierobežoti līdzekļi, lai gan darbinieku skaits ir krietni pieaudzis. Piesakoties grantu atbalstam un iegūstot šo finansējumu, varējām noorganizētas lieliskas sporta spēles, kas kopā pulcēja aptuveni 70 cilvēkus, ieskaitot arī pašus jaunākos ģimeņu locekļus.

Iespēja būt visiem kopā bija lieliski pavadīts laiks, gan saliedējoties, gan arī pārliecinoties, cik ģimenisks ir mūsu uzņēmums. Mums pievienojās kolēģi arī no Liepājas, Daugavpils un pat Lietuvas. Tādējādi šis pasākums darbiniekiem ļāva satikt arī mūsu tālākos kolēģus, ko daudziem līdz šim ikdienā nebija izdevies izdarīt.

Jau sporta spēļu dienā varēja just cīņas sparu, kas mijās ar draudzību, atbalstu un jautrību. Tas deva smaidu un gandarījumu ne tikai pasākuma laikā, bet arī vēl ilgi pēc pasākuma.

Savukārt vislielāko gandarījumu sniedza tas, ka darbinieku ģimenes locekļi nāca klāt un teica, ka pasākums bija ļoti izdevies, un ir prieks redzēt tik ģimenisku un draudzīgu uzņēmumu.

Uzņēmumā šīs sporta spēles parādīja to, cik saliedēti un cilvēcīgi mēs esam. To, ka mēs tik tiešām viens otru cienām un varam kopā ar ģimenēm pavadīt fantastisku laiku pie dabas.

Vēl šodien var just to saliedētību, esot atpakaļ darbā, un mēs nevaram sagaidīt, kad varēsim startēt jau nākamajās sporta spēlēs!

 

Skip to content