AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA pieredze: darbinieku labbūtība kā pamats ilgtspējīgai uzņēmuma attīstībai

Uzņēmumā AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA aizvadīts šogad pirmais programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” pieredzes apmaiņas pasākums, pulcējot programmas dalībnieku pārstāvjus no dažādām nozarēm. 

Pasākuma laikā uzņēmuma personāla direktore Dace Purmale dalījās vērtīgā pieredzē, kā veicināt darbinieku labbūtību ražošanas uzņēmumā, kas nodarbina vairāk nekā 1200 darbiniekus, vienlaikus veidojot arī ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību. Lai nodrošinātu darbinieku darba un privātās dzīves līdzsvaru, uzņēmums ik gadu šim mērķim novirza vairāk nekā 2 milj. eiro. Pēc iedvesmojošiem stāstiem par to, kā draudzīga un atbalstoša darba vide palīdz veicināt darbinieku lojalitāti un uzņēmuma attīstību, gan pieaugušie, gan bērni devās aizraujošā ekskursijā uz stikla šķiedras ražotni, lai iepazītu tās specifiku.

Liels paldies AS VALMIERAS STIKLA ŠĶIEDRA par atsaucību, vērtīgo pieredzi, plašajiem pasākumiem un pakalpojumiem, ko veicat, lai uzlabotu savu darbinieku labbūtību! Kā arī paldies visiem pasākuma dalībniekiem par jaukas un draudzīgas atmosfēras radīšanu. Uz tikšanos jau nākamajos programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” pasākumos!

Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” pieredzes apmaiņas vizītes ir būtiska priekšrocība, ko augsti novērtē programmas dalībnieki. Sabiedrības integrācijas fonds tās rīko jau ceturto gadu, sniedzot iespēju darba devēju pārstāvjiem dalīties pieredzē un zināšanās, kā gan lielākos, gan mazākos uzņēmumos ieviest darbinieku labbūtības pasākumus, veicinot ģimenēm draudzīgu darba vidi.

Skip to content