“Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieki pulcējas LVM Dabas parkā Tērvetē

Jūnijā programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieki kuplā skaitā pulcējās Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē, lai piedalītos vērtīgos un izglītojošos semināros un izbaudītu  ģimenisku kopā būšanu.

Pasākuma ievada daļā ar dalījās Sabiedrības integrācijas fonda ģimeņu programmu jaunumiem fonda sekretariāta direktora vietnieks Reinis Lasmanis, par ģimenei draudzīgas vides veidošanas pieredzi stāstīja AS “Latvijas valsts meži” Mācību un attīstības vadītāja Baiba Stakinova.

Pirmajā izglītojošajā semināra daļā personāla attīstības un novērtēšanas un organizācijas kultūras eksperte Sandra Pallo  stāstīja par atgriezeniskās saites kultūras attīstīšanu organizācijās, tās nozīmi un sniegtajām iespējām.

Pēc nelielas kafijas, uzkodu un tīklošanās pauzes vairāk nekā 50 atbraukušajiem programmas dalībniekiem aizraujošu lekciju par laimi un tās psiholoģiskajiem aspektiem no zinātniskā skatupunkta novadīja LU profesors Ivars Austers.

Kamēr pieaugušie runāja par atgriezenisko saiti un laimi, tikmēr līdzatbraukušie bērni kopā ar Raganu, Vāveri un citiem meža pasaku tēliem baudīja dabas parka piedzīvojumus. Dienas noslēgumā visi kopā tikās pie ugunskura, lai pirms došanās mājup nobaudītu gardu, uz ugunskura pagatavotu zupu.

Kopumā pasākums no dalībnieku puses tika augsti novērtēts ar ierosinājumiem nākotnē rīkot vēl šādus pasākumus, kas motivē un iedvesmo organizāciju pārstāvjus  veidot un uzlabot darba vidi. Dažas pasākuma dalībnieku atziņas:

“ Cieņpilna komunikācija un atgriezeniskā saite ar darbinieku jau ir puse no uzņēmuma panākumiem”.

“Ļoti motivējoši un iedvesmojoši sanākt kopā ar līdzīgi domājošajiem. Gribējās uzrunāt katru dalībnieku”.

“Ir svarīgi ievērot katru darbinieku, saņemt atgriezenisko saiti, lai saprastu, cik novērtēts darbinieks jūtas uzņēmumā. Jo laimīgāks darbinieks, jo produktīvāks būs viņa darbs”.

Paldies AS “Latvijas valsts meži” par atsaucību un iesaisti pasākuma organizēšanā, kā arī visiem dalībniekiem par jaukas un draudzīgas atmosfēras radīšanu – uz tikšanos jau pavisam drīz nākamajos programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” pasākumos!

 

 

Skip to content