Izmaiņas “Autentica” darba telpās pēc pievienošanās “Ģimenei draudzīgs darbadevējs” programmai

“Autentica” vienmēr bijusi ģimenēm pretimnākošs un draudzīgs uzņēmums, taču statusa “Ģimenei draudzīga darbavieta” iegūšanas process un tikšanās ar citiem uzņēmumiem pieredzes apmaiņas pasākumā, ļāva gan pārvērtēt esošās lietas, gan lieku reizi apzināties, ka ne viss, kas pieejams un pašsaprotams “Autentica” darbiniekiem, ir pašsaprotams arī citos uzņēmumos.

“Autentica” statusu “Ģimenei draudzīga darbavieta” ieguva 2023. gada maijā un uzreiz arī izmantoja iespēju piedalīties grantu konkursā, piesakot ideju par “Autentica” atpūtas telpas iekārtošanu darbinieku un viņu ģimenes locekļu labbūtības celšanai.

Iepriekš “Autentica” darba telpās bija izveidoti nelieli atpūtas stūrīši, tomēr, atrodoties tajos, vienmēr bija jāpiedomā, lai citiem netraucētu strādāt. Saņemot granta konkursa finansējumu, iesaistot darbiniekus, viena no “Autentica” darba telpām tika pārveidota un iekārtota par atpūtas telpu.

Tagad uzņēmumā ir atpūtas telpa, kas ir norobežota no darba zonām, tādēļ tajā, netraucējot strādājošos, gan darbinieki, gan viņu ģimenes locekļi var ne tikai atpūsties, lasīt grāmatas, klausīties mūziku, bet arī spēlēt dažādas spēles.

Kopš atpūtas telpas ierīkošanas, visbiežāk tajā var satikt darbiniekus, kas spēlē galda futbolu, skolniekus, kas gaida savus vecākus, bet dažkārt tajā pusdienlaiku guļ kāds saguris pirmsskolnieks, kas paņemts līdzi uz darbu. Reizēm šī telpa tiek izmantota arī darba sapulcēm, nevis tādēļ, ka pietrūkst telpu, bet tādēļ, ka darbiniekiem šī telpa patīk, un tā ir iespēja pabūt neikdienišķīgākos apstākļos. Pateicoties dalībai programmā “Ģimenei draudzīga darbavieta”, “Autentica” darbinieki un viņu ģimenes locekļi var uzņēmumā justies vēl mājīgāk.

Skip to content