Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieki tiekas Lidostā “Rīga”

Vasaras vidū prgammas “Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieki tikās VAS Starptautiskajā lidostā “Rīga”, lai iepazītos gan ar lidostas pieredzi ģimeniskas vides veidošanā, gan arī ar lidostas ikdienu.

Pasākuma ievada daļā ar programmas aktualitātēm dalījās Sabiedrības integrācijas fonda ģimeņu programmu jaunumiem fonda sekretariāta direktora vietnieks Reinis Lasmanis, bet par ģimenei draudzīgas vides veidošanas pieredzi stāstīja VAS Starptautiskā lidosta “Rīga” personāla projektu vadītāja Sanita Šaitere ar kolēģiem.

Pēc interesantiem stāstiem par to, kā draudzīga un atbalstoša vide Lidostā “Rīga” ne tikai veicina darbinieku lojalitāti, bet pat palīdzējusi izveidot ģimenes, gan pieaugušie, gan bērni devās aizraujošā ekskursijā pa lidostas teritoriju. Lidostas darbinieku pavadībā tikai iepazīta uzņēmuma ikdiena, kas ierasti cilvēkiem paliek nepamanīta. Proti, iepazīts gan Mācību centrs, kur ikdienā notiek darbinieku izglītojoši pasākumi, gan ugunzdzēsēju depo, apskatīta lidostā neatļauto un konfiscēto priekšmetu kolekcija, iepazīta arī putnu biedēšanas brigādes ikdiena.

Kopumā pasākums no dalībnieku puses tika augsti novērtēts ar ierosinājumiem nākotnē rīkot vēl šādus pasākumus, kas motivē un iedvesmo organizāciju pārstāvjus  veidot un uzlabot darba vidi.

Paldies Starptatuskās lidostas “Rīga” kolektīvam par atsaucību un iesaisti pasākuma organizēšanā, kā arī visiem dalībniekiem par jaukas un draudzīgas atmosfēras radīšanu – uz tikšanos jau nākamajos programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” pasākumos!

Skip to content