24.oktobra balsotāju izlozes rezultāti

Šonedēļ balvas iegūst Ieva Artmane-Urstiņa, Zanda un Aleksejs Daņilovi, Sandija Pabrukle, Inese un Sergejs Kotovi, Elēna Spilva, Liena Krasta, Dinārs Gūtmanis, Inta Brasle un Jurgita Dombrovska. Apsveicam!

Blakus vārdam vari redzēt arī balsošanā izmantoto autorizācijas veidu. Lai saņemtu balvu, aicinām sazināties ar mums – info@vietagimenei.lv. Balvas varēs izņemt tikai līdz 30.novembrim!

 

 

 

Atgādinām, ka līdz 31.oktobrim vietnē https://old.vietagimenei.lv/autentifikacija/ikviens iedzīvotājs var novērtēt vienas, divu vai pat trīs pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm dažādās jomās. Balsot var ne tikai par tām pašvaldībām, kas piedalās konkursā, bet arī par jebkuru citu pašvaldību. Lai sniegtu vērtējumu, ir nepieciešams reģistrēties ar savu Facebook vai Draugiem profilu vai e-pasta adresi.

Katrs, kas sniegs vērtējumu kaut vai par vienu pašvaldību, piedalās izlozē, kurā katru nedēļu var laimēt dāvanu karti 50 eiro vērtībā ģimenes izklaidei un citas jaukas balvas. Piemēram, katru nedēļu izlozēs trīs mobilo sakaru operatora  laimīgām ģimenēm Amigo dāvātās mobilo tālruņu uzlādes baterijas un starptautiskās izstādes Baltic Beauty 2017 divas ieejas biļetes (katra 2 cilvēkiem), kas notiks 3.-5. novembrī Rīgā, Ķīpsalas hallē kā arī trīs Rimi dāvanu kartes katru 10 EUR vērtībā.

Skip to content