Aicinām uz konkursa “Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība 2018” apbalvošanu un ekspertu diskusiju

Trešdien, 12.decembrī, norisināsies pasākums “Laiks bērniem! Ceļā uz ģimenēm draudzīgām pašvaldībām”, kura ietvaros notiks arī svinīgā ceremonija Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas konkursā (VARAM) “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018”, apbalvojot šī gada uzvarētājus, kā arī pasniedzot īpašās nominācijas un specbalvas.

Šogad svētki iecerēti visas dienas garumā un norisināsies ārpus Rīgas – Siguldas kultūras centrā “Siguldas devons”. Pirmajā daļā eksperti diskutēs par demogrāfiju veicinošiem pasākumiem valsts, reģionu un pašvaldību līmenī, piedaloties arī ārvalstu ekspertam no Itālijas – Trentino ģimeņu asociācijas ģenerāldirektoram. Savukārt otrajā daļā notiks konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2018” svinīgā apbalvošanas ceremonija, kā arī iniciatīvas “Latvijas Goda ģimenes gads” noslēgums. Ar muzikālajiem priekšnesumiem skatītājus priecēs mūziķis Juris Kaukulis un jaunā folka apvienība “Jauno Jāņu orķestris”, dūdu un bungu grupa “Auļi”, kā arī  jaunā un daudzsološā grupa “Klicks”.

Paralēli abām daļām tiks nodrošinātas radošas aktivitātes mazākajiem apmeklētājiem. Ar dienas progammu iespējams iepazīties šeit: https://bit.ly/2SvB3fG

Lai varētu prognozēt ar kādu apmeklētāju skaitu rēķināties katrā no aktivitātātēm, aicinām reģistrēties līdz 11.decembra plkst. 15.00: http://bit.ly/2QzL521

Mediju pārstāvjiem lūgums pieteikt savu dalību, rakstot uz ieva.lazdina@porternovelli.lv

Visi mīļi gaidīti! Ieeja bez maksas.

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts (ieraksts tiks pārraidīts kanālā “RīgaTV24”), pasākuma laikā iegūtie video un foto materiāli tiks izmantoti publicitātes vajadzībām.

Atgādinām, ka līdz ar iedzīvotāju balsojuma un komisijas vērtējuma apkopošanu otrajā kārtā tika virzītas deviņas pašvaldības – Daugavpils, Jēkabpils un Jūrmalas pilsētas pašvaldība, Alūksnes, Ikšķiles, Olaines, Ozolnieku, Preiļu un Siguldas novada pašvaldība. Otrās kārtas ietvaros vērtēšanas komisija apmeklēja visas finālpašvaldības, lai klātienē novērtētu un pārliecinātos, cik draudzīgas ģimenēm ar bērniem tās ir. Ar pašvaldību prezentācijām var iepazīties šeit: https://bit.ly/2rkVccI

Viena no 119 pašvaldībām, kura tiks atzīta par ģimenei draudzīgāko valsts mērogā, saņems 30 000 eiro naudas balvu. Savukārt katras pašvaldību grupas uzvarētāja – 15 000 eiro balvu. Vērtēšanas komisija varēs noteikt arī papildu nominācijas 34 000 eiro apmērā. Piešķirtās naudas balvas paredzētas izmantošanai atbalsta pasākumu un pakalpojumu nodrošināšanai vai vides veidošanai ģimenēm ar bērniem. Kāda no pašvaldībām, kuras iedzīvotāji aktīvi balsoja un izteica viedokļus, saņems jaunu rotaļu laukuma elementu 3000 eiro vērtībā no konkursa lieldrauga SIA “Jūrmalas Mežaparki”.

Konkursa lieldraugi: SIA “Jūrmalas Mežaparki” un plašākais pakomātu tīkla nodrošinātājs Baltijā “Omniva”. Konkursa atbalstītāji: Latvijas vecāku organizācija “mammamuntetiem.lv”, CSDD Rīgas Motormuzejs, mobilo sakaru operators laimīgām ģimenēm “Amigo”, starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT 1”, vietējais veikalu tīkls “top!”, lielākais saldumu ražotājs Baltijā “Laima” un ģimenes uzņēmums “ViKrEm”.

Papildu informācija:

Ilze Vārpiņa
E-pasts: Ilze.Varpina@varam.gov.lv
Tālr.: 66016764

Konkursa publicitātes materiāli lejuplādei:

Vizuālis ar finālistiem (jpg)
Konkursa logo (jpgpng)
Balsošanas shēmas infografika (jpg)
Animētie banneri ar aicinājumu apmeklēt www.vietagimenei.lv (150×500150×200 ar ikonām150×500 bez ikonām)

Skip to content