Apstiprināti 12 projekti “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” 2. konkursa kārtā

Sabiedrības integrācijas fonda padome 14. augustā pieņēma lēmumu apstiprināt astoņus projekta pieteikumus par godu Tēva dienai un četrus ģimenēm draudzīgas vides objektus.

pdfApstiprināto projektu saraksts

Projektu īstenošanā sadarbosies nevaldības organizācijas, kas jau iepriekš ir organizējušas līdzīgas iniciatīvas, un pašvaldības, lai kopīgi veidotu ģimenēm draudzīgu vidi un iesaistītu tās dažādās sabiedriski nozīmīgās iniciatīvās.

Šogad septembra otrajā nedēļas nogalē Latvijā plaši tiks atzīmēta Tēva diena, tajā skaitā konkursa “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ietvaros. Konkursa atbalstāmo aktivitāšu skaitā plānoti pasākumi tieši 13. septembrī, aktivitāšu cikli vairāku nedēļu garumā, kā arī daudzbērnu ģimeņu salidojums par godu tēviem.

Finansiālu atbalstu programmas ietvaros saņēmuši četri vides objekti, kuru rezultāti jau šī gada beigās būs pieejami ikvienam interesentam – āra galda spēles, lapenes izveide un objekts – putnu koks. Projektu mērķis ir veicināt sadarbības iniciatīvu īstenošanos ģimenēm draudzīgas un iekļaujošas vides veidošanā, kā arī sabiedrības līdzdalības un dažādības veicināšanā.

Programmu “Ģimenei draudzīga pašvaldība” administrē Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem. Vairāk informācijas par apstiprinātajiem projektiem un vairāk informācijas par projektiem pēc sadarbības līgumu noslēgšanas un finansējuma piešķiršanas meklējiet tīmekļvietnēs www.vietagimenei.lv un www.sif.gov.lv.

Skip to content