Ar 25 atbalstītiem projektiem noslēgusies konkursa “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” 1. kārta 

SIF-logo-izmers

Sadarbojoties nevaldības organizācijām un Latvijas pašvaldībām, šogad notiks 23 nometnes bērniem un divi pasākumi, kas  veltīti Ģimenēm, lēma Sabiedrības integrācijas fonda padome 05. jūnija sēdē.

APSTIPRINĀTO PROJEKTU SARAKSTS

Projektu īstenošanā sadarbosies nevaldības organizācijas u

n pašvaldības, lai kopīgi veidotu ģimenēm draudzīgu vidi un iesaistītu tās dažādās sabiedriski nozīmīgās iniciatīvās.

Mazinoties Covid-19 vīrusa izplatībai un ar to saistītajiem ierobežojumiem, šogad, konkursa “Ģimenei draudzīgas vides veidošana” ietvaros, notiks 23 vasaras un rudens nometnes bērniem. Nometņu norise plānota vairākās Latvijas pašvaldībās, tāpat arī nometņu ilgums ir daudzveidīgs, sākot no vienas līdz pat septiņām dienām.

Atbalstu saņēmuši arī divi projekti, kuru ietvaros tiks īstenotas aktivitātes par godu Ģimenēm un Mātēm. Latvijā mātes godināšana un Ģimenes dienas svinēšana kļūst arvien lielāku popularitāti.

Programmu “Ģimenei draudzīga pašvaldība” administrē Sabiedrības integrācijas fonds no valsts budžeta līdzekļiem. Vairāk informācijas par apstiprinātajiem projektiem un pieteikšanās iespējām konkrētām nometnēm pēc sadarbības līgumu noslēgšanas un finansējuma piešķiršanas meklējiet tīmekļvietnēs www.vietagimenei.lv vai www.sif.gov.lv.

 

Skip to content