Ar konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” iegūto naudas balvu 12 500 eiro apmērā Ādažos atbalstīti divi projekti – “Dzīvo sapņu dārzs” un Vējupes pludmales labiekārtošana!

Pērn konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” Ādažu novada pašvaldība tika titulēta kā ģimenei draudzīgākā pašvaldība Rīgas plānošanas reģionā, saņemot naudas balvu 12 500 eiro apmērā, lai to ieguldītu ģimenei ar bērniem draudzīgu vietu labiekārtošanā vai jaunu vietu radīšanā.

The gallery was not found!

Ādaži aicināja iedzīvotājus iesaistīties un aptaujā balsot par vienu no diviem atbalstāmajiem projektiem – “Dzīvo Sapņu dārza” vai Vējupes pludmales labiekārtošanu. Kopumā aptaujā piedalījās 1006 dalībnieku – par “Dzīvo Sapņu dārza” labiekārtošanu nobalsoja 506 aptaujas dalībnieki, bet Vējupes pludmales labiekārtošanu – 500 dalībnieku. Aptaujas rezultāti bija ļoti līdzīgi, kas apliecināja, ka iedzīvotājiem būtiski ir abi projekti.

Projekta “Dzīvo sapņu dārza labiekārtošana” mērķis bija labiekārtot mini zoodārza teritoriju, papildinot to ar labiekārtojuma elementiem, nodrošinot drošākus un ērtākus mitināšanās apstākļus sīkdzīvniekiem. Padarīt apmeklētājiem ērtāku piekļuvi objektam, kā arī izveidot vizuāli pievilcīgu gan pašu “Dzīvo sapņu dārzu”, gan arī Ādažu ciema centru. Tādējādi “Dzīvo sapņu dārzam” izveidots jauns nožogojums, jauni namiņi sīkdzīvniekiem un izveidota koka terase apmeklētāju ērtībai. Savukārt Vējupes pludmalē uzstādīti koka sauļošanās soli, kas norobežo pludmales volejbola laukumus no sauļošanās zonas un samazina risku, ka bērni rotaļājoties ieskries aktīvo sportotāju vidū.

Skip to content