“Eleving Group”: programma “Ģimenei draudzīga darbavieta” iedvesmo un motivē arvien jauniem risinājumiem darbinieku labbūtības veicināšanai

Saruna ar Eleving Group personālvadītāju Anitu Kalniņu par iniciatīvām, kas palīdz veidot ģimenei draudzīgu darba vidi ikdienā.

Kā Jūsu uzņēmumā rūpējas par ģimenei draudzīgu darba vidi – kas ir tie elementi, kas to nodrošina?

Rūpējoties, lai mūsu uzņēmuma darba vide būtu iekļaujoša, kā vienu no taustāmiem atbalsta mehānismiem esam izveidojuši plašu darbinieku labumu paku. To veidojot, pievērsām uzmanību arī risinājumiem, lai strādājošiem vecākiem nebūtu jāizvēlas starp panākumiem karjerā un ģimeni, jo ticam, ka šīs lietas var veiksmīgi apvienot.

Piemēram, kā atbalstu no uzņēmuma puses piedāvājam elastīgu darba laiku, kā arī iespēju izvēlēties strādāt no biroja, mājām vai jebkuras citas sev ērtas vietas. Redzam, ka kolēģi šīs iespējas labprāt izmanto, gan plānojot bērnu nodarbību grafiku, gan pielāgojoties skolēnu brīvlaikiem, svētkiem un citiem dzīves notikumiem. Tāpat ik gadu piedāvājam darbiniekiem iegādāties veselības apdrošināšanu saviem tuviniekiem – arī šo iespēju kolēģi labprāt izmanto, rūpējoties par saviem bērniem, dzīvesbiedriem un senioriem. Par ģimenēm neaizmirstam arī svētkos – bērnam uzsākot skolas gaitas, strādājošajam vecākam piešķiram apmaksātu brīvdienu, bet atvasēm sarūpējam dāvanas, piemēram, atstarotājus drošākam ceļam uz skolu. Turklāt, kad epidemioloģiskās drošības apstākļi to ļauj, priecājamies par iespēju aicināt kolēģu ģimenes uz kopīgām svinībām, kā arī atpūtas un izglītojošām aktivitātēm.

Kādēļ, Jūsuprāt, būtu svarīgi iesaistīties programmā “Ģimenei draudzīga darbavieta”?

Iesaistīšanās programmā “Ģimenei draudzīga darbavieta” dod papildu motivāciju ieviest arvien jaunus risinājumus mūsu kolēģu – strādājošo vecāku – labbūtības veicināšanai. Turklāt šī programma dod lielisku iespēju gūt iedvesmu no citiem programmas dalībniekiem un iedvesmot pārmaiņām tos Latvijas uzņēmumus, kas vēl tikai apsver pievienošanos programmai.

Skip to content