Esam veiksmīgi aizvadījuši pirmo Sabiedrības integrācijas fonda rīkoto konferenci

Esam veiksmīgi aizvadījuši pirmo Sabiedrības integrācijas fonda rīkoto konferenci “Veidosim ģimenei draudzīgu sabiedrību kopā!”, kas veltīta ģimeņu labbūtības veicināšanai Latvijā. Tā bija lieliska iespēja pulcēties kopā ne tikai lai godinātu ģimenei draudzīgākos darba devējus, pašvaldības un uzņēmējus, bet arī kopīgi diskutētu par nozīmīgiem jautājumiem kopā ar jomas ekspertiem, NVO pārstāvjiem un visiem, kuriem rūp ģimenēm draudzīgas vides veidošana.
“Esam gandarīti, ka izdevies apkopot tik daudz iedvesmojošu piemēru, ko īsteno uzņēmumi un pašvaldības, lai veicinātu ģimeņu labbūtību mūsu valstī. Ceram, ka tie spēs iedvesmot rīkoties arī citus. Redzam, ka kopumā Latvijas sabiedrība arvien vairāk novērtē draudzīgas un iekļaujošas vides nozīmi, kas ir galvenie priekšnosacījumi, lai ikviens Latvijas iedzīvotājs justos labi, novērtēts un laimīgs,” saka Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta direktore Zaiga Pūce.
Vēlreiz sirsnīgi sveicam visus laureātus un ceram, ka labo piemēru godināšana iedvesmos arī citus darba devējus un pašvaldības būt atvērtiem jaunu ideju īstenošanai, tādējādi arvien vairāk veicinot ģimenēm draudzīgas vides attīstīšanu mūsu Latvijā!
Skip to content