Kocēnu pagasta Rubenes ciemā atklāts rotaļu laukums, kura būvniecībai tika izmantota Sabiedrības integrācijas fonda naudas balva

Naudas balva 12 500 eiro apmērā Kocēnu novada pašvaldībai tika piešķirta konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020”. Laukumā uzstādīts rotaļu komplekss, šūpoles ar trīs dažāda veida sēdekļiem un pievilkšanās stienis ar kāpnēm. Lai izpildītu drošības prasības un nodrošinātu komfortablu laukuma izmantošanu, zem rotaļu elementiem ieklāts gumijas mulčas segums. Rotaļu laukuma projektēšanu un būvniecību veica SIA “GoPlay”.

Rotaļu laukuma atklāšanā piedalījās pašvaldības un vecāku pārstāvji. Rubenē ir kupls pulks bērnu, kam rotaļu laukuma atklāšana ir jauna iespēja aktīvi un interesanti pavadīt brīvo laiku.

Kā iepriekš vēstīts, aizvadītā gada nogalē Sabiedrības integrācijas fonda rīkotajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2020” Kocēnu novada pašvaldība tika atzīta par uzvarētājiem Vidzemes plānošanas reģionā. Šī gada janvārī pašvaldība aicināja novada iedzīvotājus balsot par naudas balvas izlietojumu, un vislielāko atbalstu ieguva Rubenes ciema iedzīvotāju iesniegtā ideja par rotaļu laukuma izveidošanu.

Konkursa žūrijas komisija atzina – Kocēnu novada pašvaldību no pārējām laureātpašvaldībām atšķīra aspekts, ka iedzīvotāju vērtējumā tā bija saņēmusi visaugstākos rādītājus, tostarp arī augstāko balsotāju apmierinātības līmeni.

Skip to content