Ludzas pilsētai dāvanā – bērnu rotaļu laukums

AVOTS: www.ludza.lv

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētajā konkursā “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība” 2018. gada nogalē konkursa lieldrauga SIA “Jūrmalas Mežaparki” balva 3000 EURvērtībā jauna rotaļu laukuma iegādei un uzstādīšanai tika piešķirta Ludzas novada pašvaldībai.

Saņemot balvu, tika apspriesta bērnu rotaļu laukuma atrašanās vieta, ilgi nebija jādiskutē, jo bērnu laukums pie Ludzas Mūzikas skolas bija sens sapnis. Tāpēc jūlija sākumā sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību un SIA “Jūrmalas Mežaparki” tapa vēl viens bērnu rotaļu laukums pie Ludzas Mūzikas pamatskolas. Lielākā bērnu rotaļu laukuma konstrukcija tika saņemta kā dāvana, bet ar Ludzas novada pašvaldības atbalstu tika uzstādītas konstrukcijas, šūpoles, soliņš un sagatavota pamatne.

Bērnu rotaļu laukuma izveide veicina un dažādo bērnu brīvā laika pavadīšanu ārpus dzīvojamām telpām, un ieguvēji ir ne tikai bērni, bet arī pieaugušie, jo līdz ar laukuma izveidi, Ludzā tapa vēl viena atpūtas vieta ģimenēm ar bērniem, līdz ar to Ludzas pilsēta ir vēl vienu soli tuvāk draudzīgākajai pašvaldībai ģimenēm ar bērniem.

Priecē, ka rotaļu laukumu, tā galvenie apmeklētāji – bērni vērtē pozitīvi, te pulcējas kupls apmeklētāju skaits,  gan lieli, gan mazi rotaļāties gribētāji.

Lai jauks atlikušais vasaras brīvlaiks skolēniem un aktīvas rotaļas jaunajā bērnu laukumā!

 

 

 

 

 

 

 

 

Skip to content