Motivējoša pieredzes apmaiņas vizīte AS “Draugiem Group”

Maija beigās programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieki devās vizītē pie “Draugiem Group”, lai uzzinātu vairāk par šī uzņēmuma pieredzi ģimenei  draudzīgas darbavietas veidošanā.

AS “Draugiem Group” ir viena no Latvijas atpazīstamākajām sociālo tīklu un tehnoloģiju uzņēmumu grupām. Tikšanās reizē ar grupas uzņēmumu pozitīvo pieredzi ģimeniskas un iekļaujošas vides veidošanā dalījās uzņēmuma runas vīrs Jānis Palkavnieks. Viņš uzsvēra, ka, uzņēmumam attīstoties un augot, vajadzība pielāgoties savu darbinieku paradumiem un vajadzībām kļūst arvien aktuālāka. Īpaši svarīga ir tieši uzņēmuma vadības attieksme pret darbiniekiem, kā arī ikdienas atbalsts un iniciatīva ģimeniskas vides uzturēšanā. Nozīmīga ir arī pašu darbinieku iesaiste dažādu ideju īstenošanā, kas ilgtermiņā uzņēmumā ir rezultējies ar vairākām lieliskām iniciatīvām un līdz ar to arī ar darbinieku apmierinātību ar savu darba vidi.

Viena no aktivitātēm, kas veicina darbinieku lojalitāti, ir “Draugiem Group” Ģimenes dienas. Tad ikviens darbinieks drīkst atvest līdzi uz darbu sev tuvus cilvēkus (bērnus, vecākus, vecvecākus un citus), tādējādi iepazīstinot viņus gan ar uzņēmuma ikdienu, gan kultūru. Tāpat “Draugiem Group” aktīvi sadarbojas ar organizācijām, kas iesaistās dažādos jauniešu pasākumos un projektos. Tas ne tikai nodrošina jauniešiem lielisku iespēju iepazīties ar uzņēmumu, bet arī pēc studiju beigšanas tie nereti te atgriežas jau kā darbinieki.

Vizītes otrajā daļā pasākuma dalībnieki tikās ar Edgaru Ancānu no jogas studijas “Labo Sajūtu Laboratorija”. Sarunas laikā Edgars sniedza padziļinātu ieskatu labbūtības programmas pamatos, uzsverot vingrinājumu, uztura, miega, prāta un darba nozīmi cilvēka labsajūtas veidošanā ikdienā. Visi dalībnieki iesaistījās arī nelielā nodarbībā, kur bija iespēja pašiem pārliecināties par mazu un efektīvu uzdevumu ietekmi uz pašsajūtas uzlabošanos.

Vizītē piedalījās pārstāvji no AS “G4S Latvia”, “ERGO Insurance SE Latvijas filiāle”, AS “Swedbank”, Labklājības ministrijas, SIA “Latvijas Mobilais Telefons”, SIA “TNS LATVIA”, VAS “STARPTAUTISKĀ LIDOSTA “RĪGA””, VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs”.

Pieredzes apmaiņas vizīti organizēja Ventspils Augsto tehnoloģiju parks. Programmu īsteno Sabiedrības integrācijas fonds.

Aicinām pievienoties “Ģimenei draudzīga darbavieta”!

Skip to content