Par ģimenei draudzīgākās pašvaldības titulu sacentīsies 55 pašvaldības

 

Pateicamies pašvaldībām par atsaucību un aktivitāti konkursā “Ģimenei draudzīga pašvaldība”, ko šogad pirmo reizi organizē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija (VARAM), lai noteiktu labākās pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem.

Esam gandarīti, ka konkursā piedalās 55 pašvaldības  un informāciju tīmekļa vietnei papildus sniegušas vēl 34 pašvaldības, tā nodrošinot informācijas pieejamību par pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm ar bērniem, sniedzot iespēju šķirot, salīdzināt pakalpojumus, uzzināt par pašvaldību rīkotajiem pasākumiem ģimenēm, izpētīt karti ar vietām ģimenēm (piemēram, rotaļu laukumi) u.c.

Vēlreiz aicinām pašvaldības, kas līdz šim nav sniegušas informāciju par pakalpojumiem un atbalstu ģimenēm ar bērniem, rast iespēju sniegt šo informāciju, par informācijas sniegšanas veidu un termiņiem sazinoties ar VARAM Reģionālās politikas departamenta Reģionālās attīstības plānošanas nodaļas vecāko eksperti Lauru Insbergu.

Informācija tīmekļa vietnē būs pieejama jau septembra beigās, bet oktobrī norisināsies iedzīvotāju balsojums par pašvaldību sniegtajiem pakalpojumiem ģimenēm.

 

Skip to content