Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieku ģimenes pulcējas Līvānos

Vēl pirms vasaras atvaļinājumu beigām un skolas sākuma programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” dalībnieki tikās Līvānu novada pašvaldībā, lai iepazītos gan ar viņu pieredzi ģimeniskas vides veidošanā, gan arī ar Līvānu interesantākajām vietām.

Pasākuma ievada daļā ar programmas aktualitātēm dalījās Sabiedrības integrācijas fonda ģimeņu programmu jaunumiem fonda sekretariāta direktora vietnieks Reinis Lasmanis, bet par ģimenei draudzīgas vides veidošanas pieredzi pašvaldībā stāstīja Līvānu novada domes priekšsēdētāja vietniece Ginta Kraukle. Šajā laikā bērniem bija paredzēta atsevišķa izklaides programma multifunkcionālajā jaunatnes iniciatīvu centrā “Kvartāls”.

Tam sekoja aizraujoša iepazīšanās ar Līvānu 1. vidusskolas ikdienu tās enerģiskā direktora Gata Pastara pavadībā un pārcelšanās pāri Daugavai ar plostu folkloras kopas “Turki” jautrajā kompānijā ar dziesmām un rotaļām.

Ekskursijas ietvaros viesi apmeklēja arī Līvānu Stikla un amatniecības centru, iepazīstoties ar stikla pūšanas tradīcijām Latvijā un Līvānos, kā arī ieturot sātīgu maltīti pirms pošanās mājupceļam.

Paldies Līvānu novada pašvaldībai par atsaucību un iesaisti pasākuma organizēšanā, kā arī visiem dalībniekiem par jaukas un draudzīgas atmosfēras radīšanu – uz tikšanos jau nākamajos programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” pasākumos!

 

Skip to content