Saruna “Ģimenei draudzīga darbavieta praksē”

Aicinām noskatīties ekspertu diskusiju, kas veltīta aktuālajiem izaicinājumiem, kas saistīti ar darba devēju rūpēm par savu darbinieku ģimenes un privātās dzīves līdzsvaru.

  • Kādi Latvijā ir izaicinājumi darbaspēka nodrošināšanā un kādas ir darba devēju prakses nodrošinot darba un privātās dzīves līdzsvaru?
  • Ko nosaka Darba likums un ko darba devēji dara papildus, lai atbalstītu un iesaistītu darba ņēmējus, pievēršot papildu uzmanību darbinieku darba un ģimenes dzīves līdzsvaram?
  • Kādi ir iespējamie risinājumi un atbalsta instrumenti, kurus darba devēji var izmantot savā darba vidē, rūpējoties par saviem darbiniekiem?

Sarunu vada valsts programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” konsultante Rasma Pīpiķe, diskusijā piedalās:

Iluta Lāce, Centra MARTA vadītāja,

Elīna Kļaviņa, biedrības ģimenes atbalstam “Tēvi” vadītāja,

Kaspars Rācenājs, Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības jurists.

 

Programmas “Ģimenei draudzīga darbavieta” ieviešanu nodrošina Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku.

Programmas “Ģimenei draudzīga darba vieta” mērķis ir veidot ģimenei labvēlīgu vidi Latvijā, lai ikvienam būtu iespējas gan īstenot savus profesionālos talantus, gan pilnvērtīgi rūpēties par ģimenes labbūtību. Ja Tava darba vieta vēl nav pieteikusies šajā programmā, aicinām to izdarīt – ieskaties interneta vietnē www.vietagimenei.lv!

 

 

 

 

Skip to content