Liepājas valstspilsētas pašvaldība

Rožu iela 6, Liepāja, LV-3401
63404750

Liepājā ir izveidotas vairākas brīvā laika un atpūtas iespējas ģimenēm ar bērniem. Te ir gan vingrošanas, gan rotaļu laukumi, gan vairākas atpūtas vietas, kas piedāvā plašu kultūras, izzināšanas un sporta pasākumus un citas aktivitātes, kas ir interesantas kā lieliem, tā maziem.

Lielākie un iecienītākie bērnu rotaļu laukumi Liepājā, kas aprīkoti ar daudzveidīgām rotaļu iekārtām ir Jūrmalas parka rotaļu laukums un Raiņa parka rotaļu laukums, Tāpat arī lielākajos pilsētas mikrorajonos ir izveidoti gan rotaļu laukumi, gan vingrošanas laukumi.

Pilsētā ir pieejama izglītība visos līmeņos, sākot no pirmsskolas līdz augstākajai izglītībai. Tāpat pilsētā ir aktuālas un inovatīvas profesionālās izglītības iespējas, ko piedāvā divi profesionālās izglītības kompetenču centri, tāpat šeit izveidots profesionāls un plašs interešu izglītības piedāvājums kultūras, mākslas, sporta un zinātnes jomās gan bērniem, gan jauniešiem.

Liepājā vidēji mēnesī notiek ap 160 pasākumiem, tostarp pasākumi ģimenēm ar bērniem. Tāpat pilsētā darbojas vairākas ģimenēm draudzīgas atpūtas vietas, kuras piedāvā plašas atpūtas, izglītošanās un izklaides iespējas.

Skip to content