Ventspils valstspilsētas pašvaldība

Jūras iela 36. Ventspils, LV-3601
63601100

1. Uzlabojumi ģimenēm ar bērniem – visās jomās! Programma “Ventspils – mazulim draudzīga pilsēta”, kuras ietvaros pēc iedzīvotāju ierosinājumiem, tiek veikti uzlabojumi visās jomas, kas ietekmē mazuļu un vecāku labsajūtu – jauni speciālisti bērnu veselības aprūpei, papildu grupiņas bērnudārzos, jauni bērnu rotaļu laukumi, pazeminātas ielu apmales, pārtinamie galdi visā pilsētā – tās ir tikai dažas no īstenotajām idejām. Šobrīd pilsētā ir jau 36 bērnu rotaļu laukumi un divas bērnu pilsētiņas.

2. Bezmaksas atpūtas iespējas un interešu izglītība! Pašvaldība sniedz bezmaksas interešu izglītības iespējas bērniem un jauniešiem, tai skaitā sporta skolā, Jaunrades namā, Digitālajā centrā un citviet. Regulāri tiek organizētas bezmaksas izglītojošas lekcijas un nodarbības ģimenēm ar bērniem. Ik svētdienu pašvaldība ģimenēm ar bērniem nodrošina bezmaksas izklaidējošus pasākumus bērnu pilsētiņās, kā arī ikvienā pasākumā tiek padomāts par īpašām aktivitātēm ģimenēm ar bērniem – radošās darbnīcas, izklaides pasākumi u.c.

3. Pilnveidota infrastruktūra un darba vietas vecākiem! Pašvaldība turpina strādāt pie infrastruktūras attīstības un jaunu darbavietu radīšanas, lai pilsēta kļūtu ģimenēm ar bērniem vēl draudzīgāka.

 

Skip to content